• ee.png
  • fi.png
  • ru.png
  • gb.png

Eurogum+ hüdroisolatsioonisindel ja muud Eurogumi tooted Reval Roofs OÜ-st

Eurogum tõi 2011. aastal turule uue ja endisest parema hüdroisolatsioonimaterjali.

Lihtsalt paigaldatav Eurogum+ kinnitub endisest paremini. Sellel on olemas kõik Eurogumi tuntud kvaliteediomadused.
Eurogumi katusekatted on Soomes sertifitseeritud ja neil on loomulikult 10-aastane garantii.

Eurogum Green line

Uus Green line on tootesari, mille puhul on pööratud erilist tähelepanu kogu tootmisahela loodussõbralikkusele bituumenkatte tootmise algusest kuni valmis ja veekindla katuseni.

 

Levinuimad katusekatted:

Eurogum K-MS 170/3000 ja K-MS 170/4000

Liimitav või keevitatav aluskate, mida kasutatakse K-PS katete all kahekihiliste lahenduste korral. K-MS katted annavad pinnakihile tugeva ja nakkekindla põhja. K-MS katete tugikiht tagab veekindluse kõikide katusetüüpide korral.

Eurogum K-PS 170/5000

Keevitatav pinnakate kahekihiliste lahenduste jaoks, kus aluseks on K-MS aluskate. K-PS katte väljatöötamisel on arvestatud pühjamaade nõudlike ilmastikutingimustega, katusel toimuvate konstruktsiooniliikumistega, paigalduskindlusega ning kauni ja vastupidava välimusega.

Eurogum MONO 5500 TL-1 ja TL-2

Keevitatav pinnakate ühekihiliste lahenduste jaoks. MONO katted on väga rebenemiskindlad, elastsed ja ühenduskindlad. TL-2 kate on töötatud välja just vanade katuste renoveerimiseks katuse lohkudevabadele pindadele. TL-1 katet võib kasutada eraldi ka katuste puhul, mille kalle 1:20 ja lohkusid ei esine. MONO katete väljatöötamisel on seega arvestatud põhjamaade nõudlike ilmastikutingimustega, katusel toimuvate konstruktsiooniliikumistega, paigalduskindlusega ning kauni ja vastupidava välimusega.

Loe lisainfot Eurogumi kohta siit

EUROGUM – TOODETUD MAAILMA TURULIIDRI POOLT

Soomes ja Eestis müüdavad Eurogumi tooted toodetakse (Atab nv) Belgias ja (Paul Bauder GmBH) Saksamaal.

Eurogumi tooteid tootev tehas, Atab nv (http://www.atab.be) kuulub maailma suurimasse katusetööde kontserni, Iko-groupi (http://www.iko.eu/). Paul Bauder GmbH kuulub ka Euroopa suurimate hüdroisolatsioonide tootjate hulka (http://www.bauder.de).

Atab nv toodangust 70 protsenti toodetakse ekspordiks üle kogu maailma rohkem kui 70 riiki, kaasa arvatud põhjamaade nõudlikesse ilmastikutingimustesse. Atab nv on tootnud katusekatteid kokku üle 1 miljardi ruutmeetri. Tehase tootmistegevusel arvestatakse igale riigile omaseid ilmastikutingimusi, kvaliteedinõudeid ja standardeid. Eurogumi katusekattetooted on Soomes VTT sertifitseeritud ja neil on loomulikult 10-aastane garantii.

Katusel Eurogum tooteid kasutades tagad selle, et Sinu katusel on kogu maailmas tuntud üle 100-aastase tööstusliku katusematerjali professionaalsus. Kogu maailmas tuntud katusetööde liidrite IKO-Groupi ja Bauderi tooted on kindel valik põhjamaade tingimustes. Eurogum on meie poolt maaletoodetud toodete tootenimi.

Eurogum+ on välja töötatud uute väljakutsete jaoks, milles on ühendatud kiire paigaldus ja kindel kinnituvus erinevate aluspindadega.

Eurogum green line on tootepere, mille tootmisel on pööratud tähelepanu energiatõhususe ja loodussõbralikkuse maksimeerimisele.

SOOME EUROGUM-TURUNDUS JA PRIIMA-KATOT KOOSTÖÖ

Eurogumi hüdroisolatsioonikatteid kasutatakse Soomes juba tuhandetel katustel, sadadel tuhandetel paigaldatud katuseruutmeetritel. Kvaliteet tagab nõudluse!

Eurogum- ja Priima-katot turundusalane koostöö pakub Reval Roofs OÜ klientidele kvaliteetsete töövõtjate võrgustikku ja katusevaldkonnas koostööpartnereid Eestis ja Soomes:

NB! Eurogumi tooteid müüakse ka teistele katusetööde professionaalidele ja töövõtjatele. Müügil on ka kvaliteetsed ja kergesti paigaldatavad IKO katuseplaadi tooted edasimüüjatele ja ehitajatele. http://www.iko.be/ .

Kõik, mida Sa oma katuse jaoks vajad – võta ühendust info@revalroofs.ee