• ee.png
  • fi.png
  • ru.png
  • gb.png

Katuseremont – lekkiva katuse asemele õigeaegselt uus

Kui katus lekib ja katuseleke avastatakse, on viimane hetk võtta ette katuseremont. Katuseremondiga viivitamine kahjustab konstruktsioone, soojustusmaterjal saab märjaks ja puuduv tuulutus võib muuta isolatsiooni niiskeks ja tekitada rahakotile ülejõu käiva soojuskao või halvimal juhul ka hallitus- ja siseõhuprobleeme.

Katuseremont on kõige kallim talvel, kuna kõigepealt tuleb eemaldada katuselt jää ja välja tuleb ehitada ka tuule- ja sademetekaitse. Seetõttu on hea ennetada eesootavat katuseremonti, kutsuda õigeaegselt kohale katuseekspert ja planeerida remondiaeg pigem suveperioodi. Lekkekohad tuleb mõistagi likvideerida, isegi südatalvel.

Katuse renoveerimise puhul räägitakse tänapäeval hoone eluea raames, kui hooldustöödest. Katuse iga-aastane hooldamine ja katuse remontimine väikevigade korral, toimub Reval Roofs OÜ hoolduslepingu olemasolul lihtsalt ja katuse korrashoiu remondi planeerimine on seega ökonoomsem ja eelnevalt teada. Katuseremondi eelarve osas tasuks võtta ühendus Reval Roofs OÜ ekspertidega, kes annavad abi katuseremondi ja katuseremondi planeerimisel. Katuse pidev korrashoid hoiab kokku kinnistu remondikulusid, sest olukord katusel ei jõua tavaliselt tõsiste katusekahjustusteni ja katuse remont toimub õigel ajal.

Lekkiv katus ei ole probleem, kui asjale õigel ajal jaole saadakse.

Kinnistu ostmise, müümise või üürimise ajal tasub kutsuda kohale Reval Roofsi katuseekspert. Katuse seisukorra hindamise põhjal on võimalik eesootavat katuseremonti ette teada.

Katuseremondikulud selguvad kõige paremini siis, kui kutsud kohale eksperdi, kes annab esialgse eksperthinnangu remondikulude kohta ja kui Sul on juba käes katuseremondi hinnapakkumine, mis sisaldab ka tööde kirjeldust.

Koostöös Reval Roofs OÜ-ga parim katuseremont!